Címlap Sport Alapszakasz harmadikként zártunk

Keresés a hírekben

Alapszakasz harmadikként zártunk PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Spiriev Attila
2012. április 04. szerda, 19:05
A rájátszásban következik a Bonyhád, első mérkőzés Törökbálinton, április 14-én (szombat) 19-tól

A Keleti csoport harmadik helyét szereztük meg a bajnokság alapszakaszában. Hódmezővásárhelyen a záró fordulóban megvolt a rossz főpróba, reméljük, hogy ezt jó előadás (rájátszás) követi majd.

Molnár István vezetőedző úgy tervezte, hogy a tét nélküli mérkőzésen a szokásosnál is több játéklehetőséget ad a fiataloknak, a máskor kevesebbet játszóknak. Sajnos ezzel az érintettek nem igazán tudtak élni, sőt a meghatározó játékosok közül is többen alulmúlták önmagukat. Ennek nem is lehetett más az eredménye, mint egy sima vereség.

EnterNet Vásárhelyi KS - MTK Törökbálint 81-59
(16-23, 22-14, 22-8, 21-14)

Molnár István vezetőedző: Az első félidőben összeszedetten, kulturáltan játszottunk. A másodikban az utcai kosárlabda valamely, számomra ismeretlen változatát próbálták meg előadni a játékosaim. Kevesen vagyunk, de a rájátszás előtt elgondolkodtató, hogy ebben elsősorban a "vezérek" járnak az élen. Egyébként nagyszerű alapszakaszt zártunk, amihez külön gratulálok a fiúknak!

Közben az is kiderült, hogy a Bonyhád nagyon simán legyőzte a Veszprémet, és ezzel a második helyen végzett a Nyugati csoportban. Így velük vívunk majd egy oda-visszavágós párharcot a rájátszás első körében. A győztes az NB-I/B összesített 1-4., míg a vesztese az összesített 5-8. helyért játszik majd tovább.

A hazai mérkőzés időpontja: április 14. (szombat), 19. óra.

*****

Az U20-as mérkőzésen a jelentős korkülönbséget, és a betegeink hiányát nem tudtuk ellensúlyozni.

EnterNet Vásárhelyi KS U20 - MTK Törökbálint U20 104-65
(28-19, 22-16, 22-15, 32-15)

Molnár Tamás: Készültünk az idegenbeli mérkőzésre, de arra nem tudtunk készülni, hogy sok hiányzónk, betegünk lesz. Egy félidőig tudtunk fegyelmezetten játszani, a második félidőben viszont teljesen szétestünk. Gratulálok a legfiatalabbaknak!

Kérjük, hogy regisztráljon vagy jelentkezzen be, ha hozzá kíván szólni ehhez a cikkhez.
Copyright © 2018 Törökbálinti újság. Minden jog fenntartva.
A Joomla! a GNU/GPL licenc alatt kiadott szabad szoftver.