Projektkoordinátor állás Törökbálinton

A MAB Tarnóca Bányászati és Építőipari Kft. projektkoordinátort keres, Törökbálinton.
Projektkoordinátor állás Törökbálinton - MAB Tarnóca Bányászati és Építőipari Kft.

Projektkoordinátor

munkatársat keresünk

Feladatok:

· Részvétel a projektek előkészítésében, megtervezésében

· Az új projektek felmérésében való segédkezés, együttműködve az illetékes projektvezetővel;

· Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;

· Árajánlatok kérése és feldolgozása, ártükör készítése;

· Egyéb, a pénzügyi döntéseket előkészítő anyagok összeállítása;

· Dokumentáció és beszámolók készítése, ellenőrzési feladatok ellátása;

· Kimutatások, táblázatok, riportok készítése;

· Beérkezett alvállalkozói/beszállítói ajánlatok felülvizsgálata, kiértékelése és összehasonlítása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, MS Project, Terc);

· Angol nyelv társalgási szintű ismerete

· Jó kommunikáció készség;

· Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása;

· Műszaki előkészítésben, illetve költségvetés készítésben szerzett tapasztalat;

· Kiváló problémamegoldó készség;

· B kategóriás jogosítvány.

Előny:

· Felsőfokú végzettség

· Második idegen nyelv ismerete

· Törökbálint vonzáskörzetéből történő munkába járás

Amit kínálunk:

· változatos munka

· versenyképes juttatás

Szükséges tapasztalat:

· 3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

· Angol (társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

· Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

· Törökbálint

Küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a bischof.zulejka@mab-tarnoca.hu e-mail címre.

Kapcsolódó cikkek

Az üzleti terv fontossága vállalkozás indítása, cégalapítás előtt

Az üzleti tervnek kiemelt szerepe van a vállalkozás indítása előtt és a működése közben is.